تهران – بزرگراه آزادگان – روبروی شهرک خلیج فارس – 09191293809

درباره ما

گروه صنعتی سناتور کانتین با بیش از ۱۵ سال سابقه تولید کننده انواع کانکس ، کانتینر و انواع سازه های پیش ساخته با به کارگیری از نیروی کار مجرب و متعهد و منابع داخلی و همچنین با استفاده از دانش و فناوری روز دنیا و 15 سال تجربه در زمینه تولید انواع کانکس ویلایی، کانکس های مسکونی، کانکس های اداری- کانکس های کارگاهی، کانکس های فروشگاهی و کانکس های نگهبانی در ابعاد متفاوت فعالیت مینماید. بیشتر متریال بکار رفته در کانکس و کانتینر ها و همچنین سازه های عظیم چادری تولید شده از بروزترین و بهترین متریال در سطح دنیا میباشند و گروه صنعتی سناتور کانتین سازه خود را متعهد میداند با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تمامی سفارشات را در اسرع وقت به دست مشتریان برساند.

از پرفروش ترین محصولات تولید شده توسط سناتور کانتین، تولید و عرضه انواع کانکس شامل کانکس نگهبانی، کارگاهی، فروشگاهی و اداری میباشند که با بهترین مواد و مصالح توسط سناتور کانتین تولید و بفروش میرسند.

جهت رضایتمندی مشتریان راه اندازی تیم پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش به خریداران کانکس نیز در جهت اهداف ویژه سناتور کانتین راه اندازی شده است این راه همچنان ادامه داشته و نظرها و پیشنهادهای شما عزیزان به عنوان راهکاری، روشن کننده مسیر برای ما بوده و تقاضا داریم همچون گذشته با نظرات خود این گروه بزرگ صنعتی را در این مسیر راهنمائی فرمائید.

فرم تماس با ما

برای ارسال پیام به واحد پشتیبانی فرم زیر را تکمیل نمایید